Silosy o różnych gabarytach, dostarczane na miejsce przeznaczenia, opatrzone są certyfikatami bezpieczeństwa. Ich podstawowymi walorami są: łatwość obsługi urządzeń, maksymalna niezawodność zapobiegająca przestojom w pracy, materiałooszczędność, precyzyjne i szybkie wyrabianie materiałów bez zapylania i rozkuszu, walory ekologiczne i estetyczne.

Fasada, której działalność obejmuje całą Polskę, jest w niej jedyną firmą, która oferuje tego typu usługę. Umożliwia swym klientom zapoznanie się z technicznymi zasadami funkcjonowania systemu SILOMIX na konkretnym placu budowy. W miarę potrzeb zapewnia dostarczenie na budowy zbiorników wyposażonych w pompy wodne oraz agregatów prądotwórczych, co sprawia, że urządzenia składające się na system SILOMIX mogą działać w każdych warunkach. Ich rozruch i bieżącą pracę nadzorują najlepsi specjaliści zatrudnieni w firmie. Serwis systemu SILOMIX działa przez całą dobę, a każda usługa jest opatrzona gwarancjami.

Podstawową zasadą obowiązującą w naszej firmie jest otwarcie na potrzeby klienta i elastyczność w działaniu. Od pierwszego kontaktu do zakończenia współpracy klient ma w nas rzeczowego partnera, który zapewnia doradztwo wysokiej klasy fachowców zarówno w doborze urządzeń, jak i sypkich

<<<

>>>

© 2003-2004 www.silomix.pl

projekt i wykonanie Balbina