Szanowni Państwo

 

Firma FASADA sp.z o.o. z siedzibą w Brwinowie k. Warszawy oferuje unikalną usługę techniki silosowej SILOMIX, która w 2004 roku - w XIV edycji konkursu na najlepsze produkty i usługi - otrzymała Polskie Godło Promocyjne Teraz Polska. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, patron konkursu, powiedział do przedstawicieli FASADY podczas wręczania nagród: Rad jestem, ze to prestiżowe wyróżnienie – będące świadectwem profesjonalizmu i spełnienia najwyższych standardów – otrzymujecie Państwo w czasie, kiedy staliśmy się członkami Wspólnoty Europejskiej. Niech rzetelność i fachowość towarzyszą Państwu w dalszej działalności oraz podejmowaniu nowych zamierzeń, podkreślił Aleksander Kwaśniewski.

Usługa SILOMIX jest systemem logistycznym stosowanym w nowoczesnym budownictwie, komplementarnym uzupełnieniem technik powszechnych na wszelkiego rodzaju placach budów.

Polega na szybkim, sprawnym, terminowym dostarczaniu materiałów budowlanych sypkich takich, jak m.in. kleje, zaprawy, tynki, przy użyciu przenośnych, łatwych w obsłudze silosów, wyposażonych w mieszarki przepływowe.

 

>>>

© 2003-2004 www.silomix.pl

projekt i wykonanie Balbina